ÜYE OLAN HERKESE 600TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE GEÇERLİ 50TL KUPON HEDİYE!

Merve Yayınevi

1987’den beri yayincılık sektöründe müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karsılık vermek ilk onceligimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

VİZYONUMUZ

Daima “en iyi olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.
Kalitede, hizmette, müsteri ilişkilerinde en iyiyi hedef olarak sectiğimiz bu alanda sahip olduğumuz bu imajı korumak ve piyasada lider olmak ana hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli sirketimizde istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden,
gücünden ve yaratıcığından azami fayda sağlamak verimliliklerini artırmak, gelismelerine imkån tanımak ve iş birliği içinde çalısma ortamı yaratmak, firmamızın kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

DEĞERLERİMİZ

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak
düsturumuzdur Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarırnızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başska temel ilkemizdir.

En önemli sermayemiz, sözümüz.